• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 130 m2
  • Kati: 1

Apartament 2+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit” Clover Residence

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 130.5 m2 dhe sipërfaqe neto 112.5 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkone

Ndodhet në katin e I-rë

Te gjitha dhomat kanë dalje ne ballkon, gjithashtu apartamenti ka orinetim optimal duke siguruar dritë natyrale gjatë gjithë ditës

Apartamenti është në fazë ndërtimi

Clover Residence ndodhet ane rruges se Dafinave, tek Parku 1-km (ish Fusha e Aviacionit) ne verilindje te qytetit te Tiranes i pozicionuar ne nje zone qe priret te zhvillohet me hapa te shpejte si zone rezidenciale me te gjitha facilitetet dhe sherbimet qe shoqerojne qendrat e banuara.

Dyshemete jane parket me izolim akustik. Muret jane disa llojesh ne varesi te ambjentit dhe funksionit qe kryen. Muret ndarese mes apartamenteve dhe ndaresit me korridoret e shkalleve jane termikisht te izoluar duke perdorur pambuk mineral me trashesi 50mm te vendosur ndermjet dy mureve prej 10 cm.

Cmimi i shitjes 1200 euro/m2

Totali 156600 euro

ID : PRO5998
Adresa: Clover Residence
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:156,600 €
Sipërfaqja: 130 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 1

Prona të ngjashme

Nelda Haxhiu