• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 160 m2
  • Kati: 5

Apartament 3+1 me qira te “Kopshti Zoologjik”

Apartament ka një sipërfaqe prej 160 m2

Ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.

Pozicionohet në një zonë mjaft të mirë dhe të sigurt pasi është shumë pranë Liqenit Artificial.

Cmimi i qirasë 750 euro/muaj

ID : PRO5991
Adresa: Kopshti Botanik, Xhamia
Qyteti: Tirana
Zona: Kopshti Zoologjik
Cmimi:750 €
Sipërfaqja: 160 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira pranë “Kopshtit Zoologjik”

Tirana, Kopshti Zoologjik
480 € / Muaj
ID: PRO6428 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 62 m2 Kati: 2

Apartament 3+1 me qira te “Kopshti Zoologjik”

Tirana, Kopshti Zoologjik
650 € / Muaj
ID: PRO6063 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 131 m2 Kati: 5

Apartament 2+1 me qira prane “Kopshtit Zoologjik”

Tirana, Kopshti Zoologjik
600 € / Muaj
ID: PRO5910 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 117 m2 Kati: 2