• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 112 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje në “White Hill Residence” Durrës

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 112 m2 dhe sipërfaqe neto 99 m2

Pozicionohet në katin e III-të të objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon
Ballkoni ofron pamje nga deti

Ndodhet në një nga zonat më relaksuese dhe të bukura të qytetit duke mundësuar pamje ballore dhe madhështore me detin.

Apartamenti ka sistem kapot të jashtëm, dopio mur të brendshëm me lesh guri në mes për termoizolim dhe akustik ku muret janë të ndërtuara me brez sizmik.

Orientimi ka orientim nga perendimi duke e bere apartamentin mjaft te ndricuar nga drita natyrale.

Ndertesa eshte e pajisur me ashensor prodhim i standartit CE. Apartamenti eshte pjese e nje prej residencave me te reja te vitit 2020 duke disponuar standartet me te mira te ndertimit.

Cmimi i shitjes 205000 euro

ID : PRO5987
Adresa: Lagjia 1 Durres
Qyteti: Durrës
Zona: Currilat
Cmimi:203,000 €
Sipërfaqja: 112 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “White Hill Residence” Durrës

Durrës, Currilat
213,948 €
ID: PRO6321 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 119 m2

Apartament 1+1 në shitje në “White Hill Residence” Durrës

Durrës, Currilat
115,020 €
ID: PRO6286 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 77 m2 Kati: 1

Apartament 2+1 në shitje në “Kompleksin Dyrrakium” Durrës

Durrës, Currilat
205,620 €
ID: PRO6285 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 137 m2