• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 150 m2
  • Kati: 3

Vilë në shitje në “Kodër-Kamëz”

Vila ka një sipërfaqe trualli prej 370 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 150 m2

Organiozhet në dy kate

Kati i I-rë organizohet në një ambient ndenjie, ambient gatimi dhe një tualet

Kati i II-të organizohet në tre dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone

Villa është e shtruar me parket, sistem elektrik dhe hidraulik teper cilësore, termoizolim

Disponon dhë një garazh me qepen me telekomand

Vila ka sistem kamerash dhe porta e jashtme hapet dhe mbyllet me komandim

Cmimi i shitjes 220000 euro

ID : PRO5982
Adresa: Koder Kamez
Qyteti: Tirana
Zona: Paskuqan
Cmimi:220,000 €
Sipërfaqja: 150 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 3
Giselda Shehi