• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 107 m2
  • Kati: 8

Apartament 2+1 në shitje në “Rrugën 5 Maji”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 106.8 m2 dhe sipërfaqe neto 97.08 m2

Ndodhet në katin e VIII-të dhe i fundit i një pallati te ri me ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti ka një planimetri shumë te rregullt dhe një mundësi shumë e mire, pasi ndodhet në një zonë mjaft të mirë dhe jo shumë larg qendrës së Tiranës

Cmimi i shitjes 1000 euro/m2

Totali 107000 euro

ID : PRO5962
Adresa: Rruga 5 Maji
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga 5 Maji
Cmimi:107,000 €
Sipërfaqja: 107 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 8

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në Kompleksin rezidencial “TIRANA UPTOWN" !

Tirana, Rruga 5 Maji
Kontakto për cmimin
ID: PRO6462 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 102 m2

Apartament 3+1 në shitje në “Rrugën 5 Maji”

Tirana, Rruga 5 Maji
Kontakto për cmimin
ID: PRO6415 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 122 m2 Kati: 1

Apartament 2+1 në shitje në “Rrugën 5 Maji”

Tirana, Rruga 5 Maji
121,440 €
ID: PRO6391 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 101 m2 Kati: 7