• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 97 m2
  • Kati: 1

Apartament 2+1 me qira në “San Pietro” Gjiri i Lalzit

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 97 m2

Ndodhet në katin e I-rë

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe oborr me sipërfaqe 250 m2

Apartamenti është i gjithi i mobiluar

Mundësi shumë e mire investimi në AirBnB

Cmimi i qiarsë 1400 euro/muaj

ID : PRO5952
Adresa: Gjiri i Lalzit
Qyteti: Durrës
Zona: gjiri i Lalezit
Cmimi:1,400 €
Sipërfaqja: 97 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 1