• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 146 m2

Dyqan me qira ose shitje në Astir

Dyqani ka një sipëfaqe bruto prej 146 m2 dhe neto prej 127m2.

Pozicionohet në katin 0 të një pallati në oborrin e brendshëm të kompleksit.

Ndodhet pranë Alpha Bank.

Cmimi i qirasë: 55000 lekë

Cmimi i shitjes: 262800 euro

ID : PRO5904
Adresa: Teodor Keko
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:550 €
Sipërfaqja: 146 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Ambient biznesi me qira dhe shitje buzë Rr.“Teodor Keko” në Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
1,200 € / Muaj
ID: PRO5902 Dhoma: 6 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 195 m2 Kati: 2

Qendër estetike parukeri me qira në “Astir”, prane Bar Univers

Tirana, Unaza e Re, Astiri
700 € / Muaj
ID: PRO4929 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 30 m2

Jepet me qera ambient komercial ne Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
1,600 € / Muaj
ID: PRO4229 Tualetet: 6 Sipërfaqja: 400 m2 Kati: 2