• Dhoma gjumi: 6
  • Tualet: 2
  • 195 m2
  • Kati: 2

Ambient biznesi me qira dhe shitje buzë Rr.“Teodor Keko” në Astir

Ambienti ka një sipërfaqe të brendshme prej 195 m2 nga të cilat 162m2 janë të regjistruara në hipotekë.

Momentalisht ambienti ka 6 ndarje me gips dhe 2 tualete por mund të modifikohet sipas dëshirës së klientit.

Ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri, buzë rrugës kryesore, me një mundësi shumë të mirë reklamimi.

I pajisur me fasadë xhami nga të dyja anët

I përshtatshëm për magazinim, depo faramceutike, klinika, laboratore, call center, zyra dhe biznese të ndryshme.

I investuar në punime shumë cilësore dhe i pajisur me sistem kondicionimi dhe aspirimi.

Cmimi i qirasë 1200 euro/muaj

Cmimi i shitjes: 351.000 euro (i diskutueshëm)

ID : PRO5902
Adresa: Teodor Keko
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:1,200 €
Sipërfaqja: 195 m2
Dhoma gjumi: 6
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Dyqan me qira ose shitje në Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
550 € / Muaj
ID: PRO5904 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 146 m2

Qendër estetike parukeri me qira në “Astir”, prane Bar Univers

Tirana, Unaza e Re, Astiri
700 € / Muaj
ID: PRO4929 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 30 m2

Jepet me qera ambient komercial ne Astir

Tirana, Unaza e Re, Astiri
1,600 € / Muaj
ID: PRO4229 Tualetet: 6 Sipërfaqja: 400 m2 Kati: 2