• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 130 m2
  • Kati: 10

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Barrikadave”

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 130 m2.

Ndodhet në katin e X-të të një ndërtim të ri tepër cilësor.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, depo, dy tualete dhe ballkon.

Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe shitet totalisht i mobiluar.

Në apartament vlejnë për tu theksuar investimi i ngurtë të të gjitha instalimeve elektrike dhe hidraulike, vetratat janë të gjitha me xham duplex dhe me gaz argon që mundëson përvec se izolimit akustik edhe një izolim termik për temperatura sa më optimale neë apartament.

Mobilimi është bërë i ri dhe është i një cilësie të lartë.

Zona ku ndodhet apartamenti është zonë elitare e cila të ofron një sërë facilitetesh si linja urbane,supermarkete,farmaci,akses të shpejtë me rrugë kryesore të kryeqytetit.

Cmimi 12000 euro/muaj

ID : PRO5883
Adresa: Rruga e Barrikadave
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Barrikadave
Cmimi:1,200 €
Sipërfaqja: 130 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 10

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira te “Rruga e Barrikadave”

Tirana, Rruga e Barrikadave
430 € / Muaj
ID: PRO5848 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Barrikadave”

Tirana, Rruga e Barrikadave
850 € / Muaj
ID: PRO5257 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2 Kati: 8

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Barrikadave”

Tirana, Rruga e Barrikadave
700 € / Muaj
ID: PRO5236 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2 Kati: 2