• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 234.7 m2
  • Kati: 12

Penthouse në shitje në “Vlorë, pranë Blu Marina

Ambienti ndodhet në katin e XII-të dhe të fundit të një ndërtimi të ri.

Apartamenti ka një sipërfaqe të brendshme prej 230 m2 dhe sipërfaqe verande prej 234.7 m2.

Është I organizuar në një ambjent ndenje dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një verandë ë madhe.

Cmimi i shitjes së apartamentit: 3000 euro/m2

Cmimi i shitjes së verandës: 1500 euro/m2

Totali: 1.042.050 euro

ID : PRO5845
Adresa: Blu marina
Qyteti: Vlorë
Zona: Vlorë
Cmimi:1,042,050 €
Sipërfaqja: 234.7 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 12

Prona të ngjashme

Tokë në shitje në “Borsh”

Vlorë, Vlorë
1,620,000 €
ID: PRO6099 Sipërfaqja: 5400 m2

Apartament 2+1 në shitje në “Vlorë”

Vlorë, Vlorë
290,000 €
ID: PRO4942 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 132 m2 Kati: 2

Shitet apartament 2+1 ne Vlore, pranë “Ujit të ftohtë”

Vlorë, Vlorë
55,000 €
ID: PRO1458 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2 Kati: 2