• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 303 m2

Vilë në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj

Vila ka një sipërfaqe parcele prej 303m2, sipërfaqe ndertimore 131 m2, sipërfaqe verande 32 m2, sipërfaqe oborri 220.38 m2

Kati përdhe organizohet në një ambient ndenjie, një ambient gatimi, tualet dhe verandë.

Kati i parë organizohet në tre dhoma gjumi, dhe një tualet.

Turquoise Marina, Resorti mes detit te kaltër dhe natyrës në Hamallaj, në zonën me të veçantë në Gjirin e Lalëzit.

Kompleksi është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit,

Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor.

Kompleksi ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.


Ofron facilitete te ndryshme si Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.

Me Marinën më të madhe Rezidenciale në Shqipëri me mbi 200 vendparkime mjetesh lundruese.

Turquoise Marina, vetëm 3 orë pranë Prishtinës dhe 4 orë pranë Shkupit. Gjithashtu projekti lidhet me kryeqytetin nëpërmjet aksit Tiranë-Durrës për më pak se 40 min.

Cmimi i shitjes: 450000 euro

ID : PRO5841
Adresa: Gjiri i Lalzit
Qyteti: Durrës
Zona: gjiri i Lalezit
Cmimi:450,000 €
Sipërfaqja: 303 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Vilë dyshe në shitje te Perla Resort

Durrës, gjiri i Lalezit
400,000 €
ID: PRO6529 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 140.6 m2

Vilë në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj

Durrës, gjiri i Lalezit
307,000 €
ID: PRO6495 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 219 m2

Vilë në shitje në Porto Lalzi

Durrës, gjiri i Lalezit
1,200,000 €
ID: PRO6480 Dhoma: 4 Tualetet: 5 Sipërfaqja: 362 m2