• Dhoma gjumi: 8
  • Tualet: 7
  • 500 m2

Vilë me qira në Rr. “ Riza Kasemi” , Mjull-Bathore

Siperfaqja e truallit është 2000 m2 ndërsa sipërfaqja e ndërtimit është 500 m2.

Vila ndahet në dy hyrje të vecuara me dy porta.

Hyrja e I-rë përfshin:

Kati I-rë: sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një tualet.

Kati II-të: tre dhoma gjumi dhe dy tualete.

Kati III-të: sallon i madh, një tualet dhe një verandë.

Hyrja e II-të përfshin:

Kati I-re: sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një tualet.

Kati II-të: tre dhoma gjumi dhe një tualet.

Kati III-të: sallon i madh, një tualet dhe verandë të përbashket me pjesën tjetër të shtëpisë.

Te gjitha katet pervec katit të tretë të secilës hyrje, ofrohen të mobiluara.

Banesa ndodhet në një zonë shumë të qetë dhe pranë natyrës, e rrethuar me mure për te ofruar privatesinë e nevojshme.

Cmimi: 4000 euro/muaj

ID : PRO5824
Adresa: Mjull Bathore
Qyteti: Tirana
Zona: TEG
Cmimi:4,000 €
Sipërfaqja: 500 m2
Dhoma gjumi: 8
Tualet: 7

Prona të ngjashme

Vilë me qira te Colombo 2, pranë TEG.

Tirana, TEG
1,800 € / Muaj
ID: PRO6124 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 198 m2

Vilë me qira në "Long Hill Residence"

Tirana, TEG
2,800 € / Muaj
ID: PRO3284 Dhoma: 5 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 505 m2 Kati: 2

Jepet me qera Vile prane TEG, në një kompleks rezidencial

Tirana, TEG
2,500 € / Muaj
ID: PRO1920 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 330 m2