• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 me qira të Rr.”Todi Shkurti” në Tregun Elektrik

Ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe pozicionohet në një kat vile.

Organizohet në një ambient ndenjie, gatimi, dhome gjumi dhe një tualet.

Preferohen studente femra

Cmimi i qirasë: 20000 leke/muaj

ID : PRO5821
Adresa: Todi Shkurti
Qyteti: Tirana
Zona: tregu elektrik
Cmimi:190 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira pranë “Tregut Elektrik”

Tirana, tregu elektrik
300 € / Muaj
ID: PRO6276 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 58 m2 Kati: 2

Apartament me qera prane depove te ujit, rruga “Bajram Allaraj”

Tirana, tregu elektrik
230 € / Muaj
ID: PRO5919 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2 Kati: 4

Apartament 1+1 me qira te "Tregu Elektrik"

Tirana, tregu elektrik
580 € / Muaj
ID: PRO5860 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2 Kati: 2