• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 64 m2

Ambient shërbimi në shitje tek “Mirabella Residences”, Oxhaku

Ambienti ka sipërfaqe bruto prej 64.13 m2 dhe neto 63.03 m2.

Pozicionohet në katin përdhe brenda kompleksit.

Është e organizuar në një ambient open-space dhe një tualet.

Objekti është në ndërtim në fazë suvatimi.

Ambienti mund të shërbejë edhe për qendër estetike, agjensi udhëtimi, zyrë avokatie etj.

Kontaktoni për cmimin

ID : PRO5817

ID : PRO5817
Adresa: Mirabella Residences
Qyteti: Tirana
Zona: Oxhaku
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 64 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Nelda Haxhiu