• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 73 m2
  • Kati: 5

Apartament 1+1 në shitje në “Golem”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 72.57 m2 dhe neto prej 63.77 m2.

Apartamenti pozicionohet në katin e V-të të një objekti në ndërtim në fazë karabinaje.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.

Kontaktoni për çmimin.

ID : PRO5816
Adresa: Golem
Qyteti: Durrës
Zona: Golem
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 73 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Golem, apartament 1+1 në shitje

Durrës, Golem
67,870 €
ID: PRO6784 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 61.7 m2 Kati: 2

Golem, apartament 1+1 në shitje

Durrës, Golem
81,070 €
ID: PRO6782 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 73.7 m2 Kati: 2

West Coast Golem, apartament 1+1 në shitje

Golem, Golem
60,000 €
ID: PRO6745 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 52.11 m2 Kati: 2