• Dhoma gjumi: 5
  • Tualet: 7
  • 517.3 m2

Vilë në shitje me cmim okazion në “Rolling Hills”

Vila ka një sipërfaqe parcele prej 517.3 m2 dhe sipërfaqe totale ndërtimi 490 m2.

Kati nëntokë organizohet nga një ambient teknik, një dhomë gjumi dhe tualet dhe garderobë, dhe një ambient argetimi dhe një tualet.

Kati përdhe organizohet në një ambient ndenjie dhe ngrënie, kuzhinë me vete, një tualet, një dhomë gjumi me tualet personal dhe një verandë të mbuluar.

Kati i I-rë organizohet në tre dhoma gjumi secila me tualet dhe garderobë personale si dhe dy veranda.

“Rolling Hills” 2 është një nga komplekset më të reja të vilave elegante dhe plot stil, vazhdimësi e suksesit të “Rolling Hills” 1, e cila do të ofrojë një arkitekturë të ndërthurur përsosmërisht me bukuritë natyrore përreth. “Rolling Hills” 2 shtrihet mes gjelbërimit të kodrinave të Lundrës vetem 8 km nga Sheshi “Skënderbej”

Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash si “Rolling Hills” 1 Residence, “Long Hills” residence, shumë afër me TEG, “Tirana International School”, “World Academy”, Shkolla 9-vjecare “Kings Tirana” dhe me akses të lehtë me fshatrat piktoreske perreth.

Rezidenca është e pozicionuar mes gjelbërimit, larg zhurmës së qytetit, gjë e cila ju garanton një jetesë të shëndetshme, komode dhe mjaft të qetë.

Projekti “Rolling Hills” 2 do të ofrojë 36 Vila të cilat kanë një orientim shumë të mirë me qëllim shfrytëzimin maksimal të dritës natyrale. Distanca e konsiderueshme midis vilave do t’ju ofrojë rezidentëve të saj më shumë hapësira dhe pamje mahnitëse të zonës përreth.

Avantazhet e të jetuarit në “Rolling Hills” 2 Residence.

Vilat janë të projektuara për t’u ndërtuar me konstruksion mbajtës betonarme për të përballuar tërmete deri në 9 ballë.

Cilësi të lartë ndërtimi dhe fasada e dekoruar është realizuar me sistem kapote për termoizolim.

Densiteti mjaft i ulët i ndërtimit i cili lë vend hapësirave të bollshme të gjelbëruara.

Oborret private të mëdha të vilave kanë hapësirë parkimi për dy automjete dhe mundësi për pishinë personale në disa prej tipologjive.

Do të ofrojë dhe një park rekreativ dhe kënd lojrash për fëmijë.

Komunitet i përzgjedhur banorësh, gjelbërim, parkim i garantuar, privatësi dhe qetësi.

Rezidence e rrethuar, siguri maksimale me survejim të të gjithë hapësirës 24/7.

Ofrohet dhe punimet civile deri ne karabina te nje pishine me dimensione gjatesi 9 gjeresi 4 dhe thellesi 3 m.

Investimi dhe realizimi po realizohet nga Balfin Group, një nga kompanitë më profesionale dhe serioze në Shqipëri.

Kontaktoni për çmimin

ID : PRO5814
Adresa: Rolling Hills 2
Qyteti: Tirana
Zona: TEG
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 517.3 m2
Dhoma gjumi: 5
Tualet: 7

Prona të ngjashme

Vilë në shitje me cmim okazion në “Rolling Hills”

Tirana, TEG
Kontakto për cmimin
ID: PRO5353 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 496 m2

Vilë në shitje pranë “TEG”

Tirana, TEG
530,000 €
ID: PRO5020 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 306.7 m2

EXCLUSIVE ! SHITEN 2 SUPER VILA IDENTIKE, PRANE TEG-ut

Tirana, TEG
Kontakto për cmimin
ID: PRO4855 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 399 m2 Kati: 3