• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 3
  • 522 m2

Vilë në shitje në “Kompleksin LURA 1” tek Gjiri i Lalzit

Vila ka një sipërfaqe totale prej 521.8 m2 dhe ndërtimi prej 205 m2.

Vila është e organizuar në dy kate.

Rezidenca ku ndodhet vila është vetëm 150 m nga deti, në plazhin ranor të detit Adriatik dhe është ideale për të jetuar shëndetshëm, në privatesi, në gjelbërim dhe ajër të paster, pranë freskisë së detit, me cilësi të lartë ndertimi, siguri dhe administrim 24 orë.

Mundësi e shkëlqyer investimi për ata që duan të jenë një me natyrën dhe të shijojnë qetësinë.

E vendosur në zemer të Shqiperisë, 45 minuta nga kryeqyteti Tirana dhe 35 minuta nga aeroporti, me një klimë që të ofron 300 dite me diell.

Disponon certifikatë pronësie.

Kontaktoni për çmimin.

ID : PRO5809
Adresa: Lura 1
Qyteti: Durrës
Zona: gjiri i Lalezit
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 522 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 3

Prona të ngjashme

Vilë dyshe në shitje te Perla Resort

Durrës, gjiri i Lalezit
400,000 €
ID: PRO6529 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 140.6 m2

Vilë në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj

Durrës, gjiri i Lalezit
307,000 €
ID: PRO6495 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 219 m2

Vilë në shitje në Porto Lalzi

Durrës, gjiri i Lalezit
1,200,000 €
ID: PRO6480 Dhoma: 4 Tualetet: 5 Sipërfaqja: 362 m2