• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 157 m2
  • Kati: 3

Apartament 3+1 në shitje në Kompleksin Mangalem

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 156.8 m2 dhe sipërfaqe neto 132.6 m2.

Organizohet në një dhomë ndenjie dhe kuzhinë në ambient të përbashkët, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Ndodhet në katin e III-të të objektit në ndërtim.

Apartamentet janë ndertuar me cilësi të lartë ndërtimi e materiale ekologjike.

Apartamente te dorezuara me dritare dopio xham alumin termik, grila, dyer te brendshme gjermane, dere e jashtme e blinduar, parket zvicerian,hidrosanitare inkaso etj.

Dritaret e mëdha dhe të shpeshta që përmban projekti i krijon mundësinë brenda apartamenteve të kenë dritë dhe diell. Sistemi i kondicionimit multisplit i ofron temperaturën e nevojshme për një jetesë komode brenda apartamentit.

Këndi i ngrënies, përmes dritareve të mëdha dhe ballkonit, mundëson clodhjen që të sjell soditja e një peizazhi piktoresk i kopshteve dhe shesheve të gjelbëruara.

Në kompleksin rezidencial Mangalem21 do të gjeni oborre te brendshme me kënde lojrash për fëmijet, hapësira pushimi me stola dhe pa makina. Ajër i paster dhe ujë Selite.

Vendodhje ideale afër unazës krijon afersinë me qendrën dhe dalje direkte në rrugët kryesore.

Kontaktoni për çmimin.

ID : PRO5802
Adresa: Ali Demi
Qyteti: Tirana
Zona: Ali Demi
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 157 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në rrugën “Ali Demi”

Tirana, Ali Demi
88,000 €
ID: PRO6280 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 58 m2 Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje në Kompleksin Mangalem

Tirana, Ali Demi
Kontakto për cmimin
ID: PRO5750 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 105 m2 Kati: 3

Shitet apartament 2+1 i sapo përfunduar te fusha e sportit në rrugën Ali Demi

Tirana, Ali Demi
103,700 €
ID: PRO262 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 122 m2 Kati: 7