• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 5
  • 294 m2

Vilë Elitare në shitje në “Swan Lake Residence”

Vila ka një sipërfaqe prej 293.8 m2, sipërfaqe parcele 220 m2-320 m2 dhe verandë me sipërfaqe 146m2-255m2.

Kati përdhe organizohet në një ambient ndenjie, një ambient gatimi dhe ngrenie, një tualet dhe verandë

Kati i parë organizohet në dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verandë.

Kati i dytë organizohet në dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verandë.

Vila është në ndërtim në fazë grope.

Liqeni i Farkës është një nga liqenet më të mëdhenj në kryeqytetin e Tiranës. Swan Lake Residence ka pozicionimin perfekt në pjesën perëndimore të liqenit përballë malit të Dajtit dhe ofron pamje fantastike në çdo moment të ditës. Rezidenca është vendi ideal për të jetuar në harmoni me natyrën, pa hequr dorë nga të mirat e kryeqytetit. Komoditeti, privatësia, qetësia dhe aktivitetet në natyrë janë fjalët kyçe që do të mirëpresin një stil jetese elitar.

Cmimi i shitjes: 1850 euro/m2

Totali: 813630 euro

ID : PRO5781
Adresa: Farke
Qyteti: Tirana
Zona: Farke
Cmimi:813,630 €
Sipërfaqja: 294 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 5

Prona të ngjashme

Vilë në shitje në “Lakeside Residence” Farkë

Tirana, Farke
500,000 €
ID: PRO6419 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 258 m2

Vilë në shitje në Green Field Residence Mullet

Tirana, Farke
848,612 €
ID: PRO6336 Dhoma: 4 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 448 m2

Vilë në shitje në O2 Residences Farkë

Tirana, Farke
580,000 €
ID: PRO6316 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 300 m2