• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 105 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje në Kompleksin Mangalem

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 104.9 m2 dhe sipërfaqe neto 91.9 m2

Organizohet në një dhomë ndenjie dhe kuzhinë në ambient të përbashkët, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon.

Ndodhet në katin e III-të të objektit në ndërtim.

Apartamentet janë ndertuar me cilësi të lartë ndërtimi e materiale ekologjike.

Apartamente te dorezuara me dritare dopio xham alumin termik, grila, dyer te brendshme gjermane, dere e jashtme e blinduar, parket zvicerian,hidrosanitare inkaso etj.

Dritaret e medha dhe te shpeshta qe permban projekti i krijon mundesine brenda apartamenteve te kene drite dhe diell. Sistemi i kondicionimit multisplit i ofron temperaturen e nevojshme per nje jetese komode brenda apartamentit.

Këndi i ngrënies, përmes dritareve të mëdha dhe ballkonit, mundëson clodhjen që të sjell soditja e një peizazhi piktoresk i kopshteve dhe shesheve të gjelbëruara.

Ne kompleksin rezidencial Mangalem21 do te gjeni oborre te brendshme me kende lojrash per femijet, hapesira pushimi me stola dhe pa makina. Ajer i paster dhe uje Selite.

Vendodhje ideale afer unazes krijon afersine me qendren dhe dalje direkte ne rruget kryesore.

Kontaktoni për çmimin.

ID : PRO5750
Adresa: Ali Dem
Qyteti: Tirana
Zona: Ali Demi
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 105 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në rrugën “Ali Demi”

Tirana, Ali Demi
88,000 €
ID: PRO6280 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 58 m2 Kati: 4

Apartament 3+1 në shitje në Kompleksin Mangalem

Tirana, Ali Demi
Kontakto për cmimin
ID: PRO5802 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 157 m2 Kati: 3

Shitet apartament 2+1 i sapo përfunduar te fusha e sportit në rrugën Ali Demi

Tirana, Ali Demi
103,700 €
ID: PRO262 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 122 m2 Kati: 7