• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 56 m2
  • Kati: 3

Apartament 1+1 në shitje në “Univers City”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 55.96 dhe sipërfaqe neto 49.09 m2.

Ndodhet në katin e III-të të objektit.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.

Apartamenti dorëzohet për 3 muaj, në Shtator 2023

Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës.

Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet cdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta, transport urban i vazhdueshëm Qender – QTU – Univers City etj.

Cmimi i shitjes 830 euro/m2

Totali 46447 euro

ID : PRO5724
Adresa: Univers City
Qyteti: Tirana
Zona: QTU
Cmimi:46,447 €
Sipërfaqja: 56 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Univers City, apartament 2+1 në shitje

Tirana, QTU
114,680 €
ID: PRO6826 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 114.68 m2 Kati: 3

Univers City, apartament 2+1 në shitje

Tirana, QTU
96,540 €
ID: PRO6789 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 96.54 m2 Kati: 5

Univers City, apartament 1+1 në shitje

Tirana, QTU
63,000 €
ID: PRO6785 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 56.41 m2 Kati: 4