• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 3
  • 470 m2

Vilë individuale në shitje në Dhërmi

Ka një sipërfaqe trualli prej 470 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi prej 265 m2.

Kjo siperfaqe ndahet në tre kate.

Kati i parë është plotësish nëntokë dhe ka një sipërfaqe prej 80 m2. Ai përfshin një dhomë teknike/lavanteri, një dhome sherbimi/ambient fjetje dhe nje hobby room/man cave per tu perdorur si hapsire
rekreacionale.

Kati perdhe me sipërfaqe 90m2 përshin një ambient ndenje me dalje në verandë, kuzhinë dhe ambient ngrënie, një dhome gjumi dhe një tualet.

Kati i dytë me siperfaqe 90m2 perfshin një dhomë gjumi matrimoniale me garderobë dhe tualet, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.

Vila përfshin gjithashtu një pishinë dhe post parkimi.

Cmimi i shitjes: 540.000 euro

ID : PRO5722
Adresa: Dhermi
Qyteti: Dhermi
Zona: Dhermi
Cmimi:540,000 €
Sipërfaqja: 470 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 3

Prona të ngjashme

Vilë në shitje në Palasë në “Green Coast Resort”

Dhermi, Dhermi
580,000 €
ID: PRO5702 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 340 m2