• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 97 m2
  • Kati: 1

Apartament 2+1 në shitje në “Univers City”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96.54 m2 dhe sipërfaqe neto 84.2 m2.

Ndodhet në katin e I-rë banim i objektit.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon.

Apartamenti është në fazë ndërtimi dhe përfundon në fund të vitit 2024.

Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës.

Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet cdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta, transport urban i vazhdueshëm Qender – QTU – Univers City etj.

Cmimi i shitjes 720 euro/m2

Totali 69509 euro

ID : PRO5718
Adresa: Univers City
Qyteti: Tirana
Zona: QTU
Cmimi:69,509 €
Sipërfaqja: 97 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “Univers City”

Tirana, QTU
98,000 €
ID: PRO6048 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 135.62 m2 Kati: 8

Apartament 2+1 në shitje në “Univers City”

Tirana, QTU
97,382 €
ID: PRO5971 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 133.40 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje në “Univers City”

Tirana, QTU
53,452 €
ID: PRO5950 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 64.4 m2 Kati: 8