• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 3
  • 340 m2

Vilë në shitje në Palasë në “Green Coast Resort”

Ka një sipërfaqe trualli prej 340 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi prej 170 m2.

Kati përdhe organizohet në një ambient ndenjie, një ambient gatimi dhe ngrenie, një tualet dhe verandë

Kati i parë organizohet tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkone

Green Coast konsiderohet si destinacioni kryesor i rivierës së jashtëzakonshme shqiptare, duke ofruar cilësinë më të lartë të jetesës në një arkitekturë bashkëkohore, frymëzuar nga vlerat tradicionale të zonës.

Një projekt unik për ata që duan të shijojnë natyrën dhe bukurinë e rivierës së mrekullueshme shqiptare gjatë gjithë vitit, në harmoni me arkitekturën moderne të dizajnit, frymëzuar nga tradita.

Një plazh i bukur me guralecë të bardhë qëndron i rrethuar nga ujëra blu e turkuazë dhe kodra të gjelbëruara, duke e bërë këtë zonë një destinacion ëndrrash jo vetëm për pushime, por edhe për të jetuar.

Cmimi i shitjes: 580.000 euro

ID : PRO5702
Adresa: Palasë
Qyteti: Dhermi
Zona: Dhermi
Cmimi:580,000 €
Sipërfaqja: 340 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 3

Prona të ngjashme

Vilë individuale në shitje në Dhërmi

Dhermi, Dhermi
540,000 €
ID: PRO5722 Dhoma: 4 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 470 m2