• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 101 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje në “Don Bosko”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 101.32 m2 dhe sipërfaqe neto 88.30 m2

Ndodhet në katin e III-të i një objekti në fazë ndërtimi

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Rezidenca "Paralel Living" e ndodhur ne lagjen "Don Bosko" prane Gjykates Administrative ju ofron nje mundesi unike si per banim ashtu edhe per investim.

Rezidenca per nga ana e cilesise se ndertimit do te jete nga me te mirat, pasi do te kete ne perberje fasaden e ventiluar, rifinitura cilesore, hapesira te gjelberuara si dhe mundesi kreditimi me keste nga bankat e nivelit te dyte.

E rendesishme per tu permendur cilesia maksimamale e ndërtimit me standarte bashkëkohore.

Kompleksi ofron një jetë të qetë dhe komode.

Kjo zonë plotëson cdo nevojë për familjen tuaj duke filluar nga parqet, cerdhet, shkollat, qendrat tregëtare, dyqanet, si dhe hapësira atraktive për familje dhe të rinjtë.

Cmimi i shitjes 1300 euro/m2

Totali 131716 euro

ID : PRO5658
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:131,716 €
Sipërfaqja: 101 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 ne shitje në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko

Tirana, Don Bosko
145,000 €
ID: PRO6518 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 63 m2 Kati: 9

Paralel living, apartament 3+1 në shitje

Tirana, Don Bosko
201,420 €
ID: PRO6498 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 149 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje në “Paralel Living”, Don Bosko

Tirana, Don Bosko
154,575 €
ID: PRO6489 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 114 m2 Kati: 4