• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 62.3 m2

Apartament 1+1 në shitje në “Royal Place” Shëngjin

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 62.3 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon

Mundësi shumë e mirë investimi dhe banimi

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 850 euro/m2

Totali: 52955 euro

ID : PRO5643
Adresa: Shengjin
Qyteti: Shëngjin
Zona: Shëngjin
Cmimi:52,955 €
Sipërfaqja: 62.3 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje tek Royal Residence, Shengjin

Shëngjin, Shëngjin
93,720 €
ID: PRO6508 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2 Kati: 3

Apartament 1+1 në shitje tek Royal Residence, Shengjin

Shëngjin, Shëngjin
94,625 €
ID: PRO6507 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 76 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje në “Shëngjin”

Shëngjin, Shëngjin
106,800 €
ID: PRO6070 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 107 m2 Kati: 3