• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 62.26 m2
  • Kati: 6

Apartament 1+1 në shitje në “Univers City”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 61.26 m2 dhe sipërfaqe neto 52.03 m2.

Ndodhet në katin e VI- të banim

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Objekti është i sapo përfunduar

Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës.

Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet cdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta, transport urban i vazhdueshëm Qender – QTU – Univers City etj.

Në cmim përfshihet edhe një post parkimi

Cmimi i shitjes 64000 euro

ID : PRO5620
Adresa: Univers City
Qyteti: Tirana
Zona: QTU
Cmimi:64,000 €
Sipërfaqja: 62.26 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në Univers City

Tirana, QTU
74,500 €
ID: PRO6484 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 71 m2 Kati: 8

Apartament 2+1 në shitje në Univers City

Tirana, QTU
87,390 €
ID: PRO6454 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 97.10 m2 Kati: 8

Apartament 2+1 në shitje në Univers City

Tirana, QTU
87,390 €
ID: PRO6446 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 97.10 m2 Kati: 1