• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 0
  • 23 m2

Dyqan në shitje në Rrugën Muhamet Gjollesha

Dyqani ka një sipërfaqe prej 23m2 dhe ndodhet në katin 0 buzë rrugës kryesore.

I dhënë aktualisht me qira me vlerën 75000 leke

Mundësi shumë e mirë investimi

I pajisur me çertifikatë pronësie

Çmimi i shitjes: 195000 euro

ID : PRO5590
Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha
Qyteti: Tirana
Zona: 21 dhjetori
Cmimi:195,000 €
Sipërfaqja: 23 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 0