• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 72 m2
  • Kati: 6

Apartament 1+1 në shitje te “Bulevardi i Ri”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 71.5 m2 dhe neto 60 m2

Ndodhet në katin e VI-të te objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon

Apartamenti është në fazë ndërtimi, i pa perfunduar dhe pa certifikatw pronwsie

Për ndërtimin e objektit janë përdoruar material tepër cilësore, teknologjia e fundit , fasada është projektuar të jetë elegante dhe rezistente.

Investim i sigurtë, rifiniturat e brëndshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, pjesë rekreative në brendësi të godinës.

Cmimi i shitjes 1250 euro/m2

Totali 89375 euro

ID : PRO5545
Adresa: Bulevardi i Ri
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Jordan Misja
Cmimi:89,375 €
Sipërfaqja: 72 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 tek Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
169,695 €
ID: PRO6038 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125.7 m2 Kati: 1

Shitet apartament 2+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
172,935 €
ID: PRO6037 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 111 m2 Kati: 9

Shitet apartament 1+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
83,160 €
ID: PRO6036 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 53.4 m2 Kati: 4