• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 230 m2

Vilë me qira në "Long Hill Residence"

Long Hill Residence, një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në Tiranë, vetëm 10 km larg qendrës së Tiranës e cila shtrihet në një kodër dhe ka një pamje fantastike.

Vila është e organizuar në dy-kate.

Sipërfaqja e trualli prej 600 m2, dhe ndertim prej 230 m2.

Organizimi funksional I vilës është i ndarë në këtë mënyrë:

Kati perdhe organizohet në tre dhoma gjumi, ballkon i madh dhe tualet

Kati i I- rë është i organizuar në një soxhoro të madhe , ambient gatimi dhe ngrenie,një dhomë, një tualet, një ballkon dhe verande me nje super pamje

Vila ofrohet totalisht e mobiluar me stil modern dhe mobilim cilësor.

Vila disponon edhe dy poste parking.

Kjo rezidencë është e njohur për cilësinë e ndërtimit, për mirëadministrimin dhe mirëmbajtjen e kompleksit, sigurinë,komunitetin e qetë që jeton aty, për mjediset e gjelbëruara dhe ajrin e pastër, pishinat, barin dhe restorantin.

Fushë sportive shumë funksionale (tenis, mini-futboll dhe basketboll),
Rrugë këmbësore e përshtatshme për shëtitje, biçikleta dhe vrapim nën hijen e pemëve;
Kënd lojërash për fëmijë, Çerdhe, Pishinë të jashtme, Verari, Qendër shëndetësore dhe bukurie (fitnes, spa, sauna, banjo turke).

Cmimi i qirasë 3000 euro/muaj

ID : PRO5461
Adresa: Long Hill
Qyteti: Tirana
Zona: Rezidenca Long Hill
Cmimi:3,000 €
Sipërfaqja: 230 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2