• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 141 m2
  • Kati: 1

Apartament 3+1 në shitje te “Bulevardi i Ri”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 141.4 m2 dhe sipërfaqe neto 118.6 m2

Organzohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Ndodhet në katin e I-rë banim të një pallati në fazë ndërtimi

Kompleks Elitar me vendndodhje në Bulevardin e Ri në rrugën Filipo Jano, ju ndërtim cilësor, planimetri funksionale, hapësira rekreative.

Zona të dedikuara për këmbësore dhe biçikleta, shkolla, supermarkete, kopshte, çerdhe, klinika shëndetësore, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme, destinacione argetimi etj.

Pikat kryesore te projektit

1. Kompleks Multifunksional
2. Cilësia e lartë ndërtimit
3. Planimetri funksionale
4. Vendndodhje afër Unazës së Vogël

Cmimi i shitjes 1400 euro/m2

Totali 197960 euro

ID : PRO5456
Adresa: Jordan Misja
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Jordan Misja
Cmimi:197,960 €
Sipërfaqja: 141 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 1

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 tek Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
169,695 €
ID: PRO6038 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125.7 m2 Kati: 1

Shitet apartament 2+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
172,935 €
ID: PRO6037 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 111 m2 Kati: 9

Shitet apartament 1+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
83,160 €
ID: PRO6036 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 53.4 m2 Kati: 4