• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 170 m2
  • Kati: 8

Apartamet 3+1 në shitje pranë rr. ”Pandi Dardha” Laprake

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 165.17 m2 dhe sipëfaqe neto 151.23 m2

Pozicionohet në katin e IX-të tenik të një pallati të ri
Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, korridor, dy tualete dhe ballkon

Apartamenti është I mobiluar me orenditë e nevojshme,

Dhomat janë të medha dhe ofrojnë haprise te bollshme

Ndodhet në një zonë mjaft të aksesueshme dhe që ofron të gjitha facilitet për një jetesë komode

Cmimi i shitjes 168000 euro

ID : PRO5409
Adresa: Rruga Dritan Hoxha
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:168,000 €
Sipërfaqja: 170 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 8
Google Maps