• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 84.67 m2
  • Kati: 7

Apartament 1+1 në shitje pranë "Gjimnazit Partizani”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 84.67 m2, sipërfaqe neto prej 65.94 m2 dhe sipwrfaqe verande 8.8 m2

Pozicionohet në katin e VII-të banim të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe verandw

Apartamenti ndodhet në një kompleks në ndërtim me punime shumë cilësore, I pajisur me termoilozim dhe hidroizolim

Apartamenti eshte ne faze ndertimi dhe pritet te perfundoje ne shtator te 2023

Cmimi I shitjes 1600 euro/m2

Totali 135472 euro

ID : PRO5400
Adresa: Rruga Ali Pashe Gucia
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Shkolles "Partizani"
Cmimi:135,472 €
Sipërfaqja: 84.67 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në rrugën "Ali Pashë Gucia"

Tirana, Prane Shkolles "Partizani"
101,984 €
ID: PRO5292 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 63.74 m2 Kati: 8

Apartament 1+1 në shitje pranë "Gjimnazit Partizani”

Tirana, Prane Shkolles "Partizani"
130,080 €
ID: PRO5062 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 81.30 m2 Kati: 1

Apartament 1+1 në shitje pranë Gjimnazit “Partizani”

Tirana, Prane Shkolles "Partizani"
107,840 €
ID: PRO5039 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 67.40 m2 Kati: 1