• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 84 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje në “Univers City”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 84.26 m2 dhe sipërfaqe neto 73.91 m2

Ndodhet në katin e III-të të objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti dorëzohet në Shtator 2023

Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës.

Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet cdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta, transport urban i vazhdueshëm Qender – QTU – Univers City etj.

Cmimi i shitjes 800 euro/m2

Totali 67408 euro

ID : PRO5391
Adresa: Univers City
Qyteti: Tirana
Zona: QTU
Cmimi:67,408 €
Sipërfaqja: 84 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në Univers City

Tirana, QTU
85,450 €
ID: PRO6592 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85.45 m2 Kati: 9

Univers City, apartament 2+1 në shitje

Tirana, QTU
89,376 €
ID: PRO6588 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 91.2 m2 Kati: 7

Univers City, Apartament 3+1 në shitje

Tirana, QTU
105,000 €
ID: PRO6579 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 116.5 m2 Kati: 2