• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 122 m2
  • Kati: 7

Apartament 2+1 me qira te “Tirana Golden Park”

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 122 m2

Ndodhet në katin e VII-të te nje ndertimi te ri

Organizohet ne ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete njera me dritare dhe ballkon.

Pozicionohet në nga zonat qe ofron te gjitha facilitet per nje jetese teper komode

Apartamenti është i mobiluar deri në detaje me të gjitha orenditë e nevojshme

Disponon gjithashtu një post parkimi

Cmimi i qirase 600 euro/ muaj

ID : PRO5389
Adresa: Tirana Golden Park
Qyteti: Tirana
Zona: Spitali Amerikan 3
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 122 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje të “Tirana Golden Park”

Tirana, Spitali Amerikan 3
108,216 €
ID: PRO5328 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90.16 m2 Kati: 6

Apartament 2+1 në shitje në “Tirana Golden Park” pranë Spitalit Amerikan 3

Tirana, Spitali Amerikan 3
117,540 €
ID: PRO5313 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 98 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje në “Tirana Golden Park”

Tirana, Spitali Amerikan 3
99,099 €
ID: PRO5283 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2 Kati: 6