• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 72 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 72 m2

Ndodhet në katin e IV-të të një pallati ekzistues pa ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Është e mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Lehtësisht I konvertueshëm në 1+1 dhe garzoniere

Pozicionohet në një zonë mjaft të kërkuar dhe të preferuar për banim dhe investim

Cmimi i shitjes 135000 euro

ID : PRO5387
Adresa: Rruga Myslym Shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Myslym Shyri
Cmimi:135,000 €
Sipërfaqja: 72 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje në Rrugen Myslym Shyri

Tirana, Rruga Myslym Shyri
110,000 €
ID: PRO5406 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 71 m2 Kati: 6

Apartament 2+1 në shitje në rrugën “Mujo Ulqinaku”

Tirana, Rruga Myslym Shyri
192,000 €
ID: PRO5128 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 120 m2 Kati: 4

Apartament 3+1 në shitje te Rr. “Nikolla Lena”

Tirana, Rruga Myslym Shyri
138,000 €
ID: PRO449 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2 Kati: 7