• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 300 m2
  • Kati: 1

Shtepi private me qira në Kombinat, prane komisariatit te Policise

Sipërfaqja e truallit është 300 m2 dhe ndersa sipërfaqja e ndërtimi është 97 m2.

Shtepia është një-katëshe dhe është e organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, korridor, tualet dhe verande

Trualli përreth shtëpisë është i pershtatshëm për kopësht dhe parkim.

Çmimi i qirase 300 euro/muaj

ID : PRO5386
Adresa: Kombinat
Qyteti: Tirana
Zona: Kombinat
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 300 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 1
Google Maps