• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 136 m2
  • Kati: 12

Apartament 2+1 në shitje te “Fusha e Aviacionit”

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Ka një sipërfaqe totale prej 136 m2

Ndodhet në katin e XII-të të objektit

Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim Jug-Perëndim,gjë që bën të jetë i ndricuar gjatë gjithë ditës.

Ndërtimi është i një standardi bashkëkohor, i cili i përgjigjet kushteve dhe kërkesave të klienteve

I pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga rruga Dritan Hoxha dhe 21 Dhjetori.

Kompleksi është i pajisur me hapësira kreative dhe gjelbërim dheoforn të gjitha facilitet e nevojshme

Cmimi i shitjes 180000 euro

ID : PRO5384
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:180,000 €
Sipërfaqja: 136 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 12

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit” Clover Residence

Tirana, Fusha e Aviacionit
157,800 €
ID: PRO5318 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 132 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit” Clover Residence

Tirana, Fusha e Aviacionit
156,600 €
ID: PRO5306 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 131 m2 Kati: 3

Apartament 2+1+2 në shitje në “Garden Residence Turdiu”

Tirana, Fusha e Aviacionit
111,818 €
ID: PRO5302 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 114 m2 Kati: 9