• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 110.69 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje te “Bulevardi i Ri”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 110.69 m2 dhe sipërfaqe neto 95.36 m2

Organzohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone

Ndodhet në katin e III-të të objektit

Kompleks Elitar me vendndodhje në Bulevardin e Ri në rrugën Filipo Jano, ju ndërtim cilësor, planimetri funksionale, hapësira rekreative.

Zona të dedikuara për këmbësore dhe biçikleta, shkolla, supermarkete, kopshte, çerdhe, klinika shëndetësore, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme, destinacione argetimi etj.

Pikat kryesore te projektit

1. Kompleks Multifunksional
2. Cilësia e lartë ndërtimit
3. Planimetri funksionale
4. Vendndodhje afër Unazës së Vogël

Cmimi i shitjes 1350 euro/m2

Totali 149431 euro

ID : PRO5381
Adresa: Bulevardi i Ri
Qyteti: Tirana
Zona: Bulevardi i Ri
Cmimi:149,431 €
Sipërfaqja: 110.69 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 në shitje në “Orbital Apartmets” Bulevardi I Ri

Tirana, Bulevardi i Ri
190,000 €
ID: PRO5606 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 145 m2 Kati: 10

Apartament 1+1 në shitje te “Bulevardi i Ri”

Tirana, Bulevardi i Ri
115,700 €
ID: PRO5538 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 89 m2 Kati: 7

Apartament 2+1 në shitje te “Bulevardi i Ri”

Tirana, Bulevardi i Ri
160,420 €
ID: PRO5535 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 123 m2 Kati: 7