• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 131 m2

Vilë në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj

Vila ka një sipërfaqe parcele prej 131 m2, sipërfaqe fizike 108 m2, sipërfaqe verande 11 m2, sipërfaqe oborri 71.34m2

Kati përdhe organizohet në një ambient ndenjie, ambient gatimi dhe ngrenie, tualet dhe verandë

Kati i parë organizohet në dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Turquoise Marina, Resorti mes detit te kaltër dhe natyrës në Hamallaj, në zonën me të veçantë në Gjirin e Lalëzit.

Kompleksi është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit,

Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor.

Kompleksi ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

Ofron facilitete te ndryshme si Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.

Me Marinën më të madhe Rezidenciale në Shqipëri me mbi 200 vendparkime mjetesh lundruese.

Turquoise Marina, vetëm 3 orë pranë Prishtinës dhe 4 orë pranë Shkupit. Gjithashtu projekti lidhet me kryeqytetin nëpërmjet aksit Tiranë-Durrës për më pak se 40 min

Cmimi i shitjes 268270 euro

ID : PRO5366
Adresa: Turquoise Marina
Qyteti: Durrës
Zona: Hamallaj
Cmimi:268,270 €
Sipërfaqja: 131 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

OKAZION !! Vilë në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj, Mundesi e mire Investimi dhe banimi!

Durrës, Hamallaj
340,000 €
ID: PRO5502 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 131.38 m2

Vilë në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj

Durrës, Hamallaj
350,000 €
ID: PRO5454 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 225 m2

Vilë në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj

Durrës, Hamallaj
386,197 €
ID: PRO5351 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 290 m2