• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 119 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në Residencën "Porta Tirana e Re"

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 119.26 m2 dhe sipërfaqe neto 101.70 m2

Ndodhet në katin e II-të të objektit

Organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Residenca pozicionohet në zonën e Saukut të Vjetër.

Residenca është e përbërë nga 2 godina banimi dhe shërbimi 5 kate me 1 kat parkim nëntokë dhe 3 banesa individuale 3 kate me 1 kat nëntokë.

Cilësi e lartë ndërtimi: Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambient banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër.

Planimetri shumë të rregullta dhe të shfrytëzueshme në maksimum.

Mundësi ideale investimi.

ID : PRO5365
Adresa: Porta Tirana e Re
Qyteti: Tirana
Zona: Sauk
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 119 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 në shitje në “Tulipan Residence”

Tirana, Sauk
170,616 €
ID: PRO5563 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 78.97 m2 Kati: 1

Apartament 1+1 në shitje në “Tulipan Residence”

Tirana, Sauk
150,834 €
ID: PRO5543 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 78.97 m2 Kati: 1

Apartament 1+1 në shitje në Residencën "Porta Tirana e Re"

Tirana, Sauk
Kontakto për cmimin
ID: PRO5359 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2 Kati: 4