• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 126.4 m2
  • Kati: 1

Apartament 2+1 në shitje tek Kompleksi Aura, rruga “Dritan Hoxha”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 126.4 m2 dhe një sipërfaqe neto prej 107.1 m2.

Ndodhet në katin I –rë banim i objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Orientimi i apartamentit është Veri

Apartamenti është në fazë ndërtimi (Karabina-Tullë)

Aura projekt ambicioz multifunksional i cili ka në thelb realizimin e një hapësire banimi me një cilesi të lartë jetese.

Dallojnë 7 godina me 2 ashensorë të dedikuar, sistem multisplit me ngrohje dhe ftohje qendrore, vetrata të mëdha duke lejuar ndriçimin e plotë të godinave.

Projekti ka për synim ringjalljen e zones ku po ndertohet, duke përmirësuar cilesinë e jetesës nëpermjet hapësirave rekreative, infrastruktures dhe hapësirave të dedikuara për biznes.

Cmimi i shitjes 1100 euro/m2

Totali 139040 euro

ID : PRO5323
Adresa: Aura, rruga Dritan Hoxha
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Dritan Hoxha
Cmimi:139,040 €
Sipërfaqja: 126.4 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje tek Kompleksi Aura, rruga “Dritan Hoxha”

Tirana, Rruga Dritan Hoxha
139,040 €
ID: PRO5342 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 132 m2 Kati: 1

Apartament 2+1 në shitje në rrugën “Dritan Hoxha”

Tirana, Rruga Dritan Hoxha
107,625 €
ID: PRO5303 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 103 m2 Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje në rrugën “Dritan Hoxha”

Tirana, Rruga Dritan Hoxha
126,630 €
ID: PRO5251 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 121 m2 Kati: 2