• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 105 m2
  • Kati: 8

Apartament 2+1 në shitje në “Univers City”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 104.66 m2 dhe sipërfaqe neto 91.46 m2

Ndodhet në katin e VIII-të banim të objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon
Të gjitha dhomat kanë dalje në ballkon

Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës.

Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet cdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta, transport urban i vazhdueshëm Qender – QTU – Univers City etj.

Cmimi i shitjes 680 euro/m2

Totali 71.168 euro

ID : PRO5319
Adresa: Univers City
Qyteti: Tirana
Zona: QTU
Cmimi:71,168 €
Sipërfaqja: 105 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 8

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “Univers City”

Tirana, QTU
67,408 €
ID: PRO5391 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 84.26 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje në “Univers City”

Tirana, QTU
62,751 €
ID: PRO5380 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 84.20 m2 Kati: 8

Apartament 1+1 në shitje në “Univers City”

Tirana, QTU
41,975 €
ID: PRO5348 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 63 m2 Kati: 1