• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 7

Apartament 1+1 në shitje pranë “Globe” Rruga e Kavajës

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon

Ndodhet në katin e VII-të të një pallati të ri

Apartamenti pozicionohet në një zonë lehtësisht që oforn të gjitha facilitet dhe ka akses në rrugët kryesore te kryeqytetit

Cmimi i shitjes 82500 euro

ID : PRO5295
Adresa: Globe, Rruga e Kavajes
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
Cmimi:82,500 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje tek “Riverside Residences”

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
176,498 €
ID: PRO6381 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 126 m2 Kati: 7

Apartament 1+1 në shitje në “Viva Residence”

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
101,550 €
ID: PRO6377 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 në shitje në “Viva Residence” pranë Globe

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
Kontakto për cmimin
ID: PRO6187 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2 Kati: 3