• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 88 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 me qira në “Don Bosko”

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 88 m2

Pozicionohet ne katin e 5-te te banimit

Eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon

Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha mobiljet e nevojshme.

Ndodhet ne nje zone qe ofron te gjitha sherbimet per nje jetese komode.

Qiraja eshte 500 euro/muaj.

ID : PRO5275
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 88 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në rrugën “Don Bosko” !

Tirana, Don Bosko
550 € / Muaj
ID: PRO6623 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 3+1 me qira pranë “Fiori di Bosko”

Tirana, Don Bosko
700 € / Muaj
ID: PRO6500 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 136 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 me qira në rrugën “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
440 € / Muaj
ID: PRO6465 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 3