• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 2
  • 300 m2
  • Kati: -1

Ambient në shitje në rrugën “Fortuzi”

Ambienti ka një sipërfaqe prej 300 m2

Ndodhet në katin -1 të një pallati të ri

Ambienti prej vitesh ka funksionuar si tavernë

I përshtatshëm për supermarket ose depo farmaceutike

Ka lokacion perfekt dhe shumë pranë Sheshit Skënderbej

Cmimi i shitjes 250000 euro

ID : PRO5263
Adresa: Rruga Fortuzi
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Fortuzi
Cmimi:250,000 €
Sipërfaqja: 300 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 2
Kati: -1