• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 93 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 në shitje në “Fresk”

Apartamenti ka sipërfaqe bruto prej 93 m2 dhe sipërfaqe neto 84.7 m2

Ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri me ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete (njëri me dritare) dhe ballkon

Orientimi i apartamentit është lindje

Apartamenti është totalisht i investuar, me punime tepër cilësore, dopio xham, parket AC5, izolim akustik, punime gipsi led, grilla eketrike, sistem kapot i brendshëm, sistem kondicionimi

Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Ofron standartet më të fundit në ndërtim dhe dalje të menjëhershme në akset kryesore të qytetit dhe jo vetëm.

Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).

Cmimi i shitjes 105000 euro

ID : PRO5235
Adresa: Fresku
Qyteti: Tirana
Zona: Fresku
Cmimi:105,000 €
Sipërfaqja: 93 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në Fresk

Tirana, Fresku
108,000 €
ID: PRO6577 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 106.7 m2 Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje pranë “Restorant Qesaraka”

Tirana, Fresku
110,000 €
ID: PRO6211 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 103 m2 Kati: 4

Apartament 2+1 në shitje në “Fresk”

Tirana, Fresku
75,000 €
ID: PRO6028 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2 Kati: 1