• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 118.48 m2
  • Kati: 8

Apartament 2+1 në shitje në “Orbital Apartmets” Bulevardi I Ri

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 118.48 m2 dhe sipërfaqe neto 99.20 m2

Ndodhet në katin e VIII-të të objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Fasada është projektuar të jetë elegante dhe rezistente. Do të përdoren materiale si terakota, xhami dhe kompozit alumini. E menduar me louvres vertikale ku bashkimi i fasadës dhe i dy dritareve të njëpasnjeshme do të realizohet me veshje me panele metalike.

Lehtësirat e ofruara në Orbital Apartments

Vendndodhje strategjike

2 Kate parkimi nëntokë

Sheshe rekreative

Dalje emergjence

Sisteme menaxhimi për ndërtesat (BMS)

Sistem sigurie 24 orë

Struktura RCC rezistente ndaj tërmeteve

Shkallë me mbrojtje ndaj zjarrit

Sipërfaqet e mirëorganizuara për banim do të ofrojnë apartamente me dimensione dhe orientime të ndryshme në ndriçim dhe ventilim.

Cmimi i shitjes 1300 euro/m2

Totali 154024 euro

ID : PRO5213
Adresa: Orbital Apartments
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Jordan Misja
Cmimi:154,024 €
Sipërfaqja: 118.48 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 8

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 tek Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
169,695 €
ID: PRO6038 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125.7 m2 Kati: 1

Shitet apartament 2+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
172,935 €
ID: PRO6037 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 111 m2 Kati: 9

Shitet apartament 1+1 te Bulevardi i Ri (Rruga Jordan Misja) !

Tirana, Rruga Jordan Misja
83,160 €
ID: PRO6036 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 53.4 m2 Kati: 4