• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 53 m2
  • Kati: 1

Apartament 1+1 në shitje pranë “Pediatrisë” rruga Kongresi Manastirit

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 53 m2

Ndodhet në katin e I-rë banim

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon

Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar, gjendja është I rikonstruktuar

E pajisur me certifikatë pronësie

Cmimi i shitjes 55000

ID : PRO5207
Adresa: Rruga Kongresi Manastirit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Kongresi Manastirit
Cmimi:55,000 €
Sipërfaqja: 53 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Besart Vogli