• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 3
  • 383.5 m2

Vilë në shitje në “Secret Garden”

Vila organizohet në dy kate dhe ka një sipërfaqe totale ndërtimi prej 383.5 m2

Kati nëntokë ka në sipërfaqe prej 108.8 dhe organizohet në dy ambiente dhe një tualet

Kati përdhe ka një sipërfaqe totale prej 131.4 m2, sipërfaqe banimi prej 95 dhe verandë të mbuluar 36.4 m2

Organizohet në një sallon ndenjie, ambient ngrenjie,gatimi dhe tualet

Kati i I-rë organizohet në tre dhoma gjumi, një tualet dhe ballkone

Vila ndodhet ne Rezidencen me te re “Secret Garden”, nje nga komplekset me te mire, duke siguruar 24 ore siguri, sherbime, infrastrukturen moderne, intimitetin, gjelberimin, ajrin e pastër, mirëmbajtjen, jetesën e komunitetit etj.

Zona është zhvilluar me komplekse banimi pranë Rolling Hills Luxury Residence, TEG, Tirana International School dhe Akademia Botërore e Tiranës

Vilat kanë një stil të veçantë që krijon ndjenjën e shtëpive të ngrohta dhe mikpritëse.

Kompleksi përbëhet nga vila dhe apartamente, me hapësira të përbashkëta të gjelbra dhe me oborret private.

Cmimi i shitjes 500000 euro

ID : PRO5205
Adresa: Secret Garden
Qyteti: Tirana
Zona: Mullet
Cmimi:500,000 €
Sipërfaqja: 383.5 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 3
Google Maps